HAKKIMIZDA

 

Yaya Butik 2017 yılında İç Mimar bir anne tarafından kurulmuştur. İç Mimarlıktan anneliğe geçen serüvende şehrimizde çocuklar ve bebeklerle ilgili eksiklerin tamamını bu marka çatısı altında toplandı. Yayabutik.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Yaya Butik perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir .Dünyaca ünlü yerli ve yabancı markalar, kişiye özel tasarım ürünler ve organik ürünler bulunmaktadır. Ayrıca Yaya atolyesinde tasarlanan birbirinden eğlenceli ve sağlıklı ürünleri sizlerin hizmetine sunuyoruz.

 

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Yaya Butik, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan marka olmuştur.

 

Yayabutik.com'da satılan tüm ürünler yerli ve yabancı üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.
 

 

 

 

 

                                                                                                                                 

 

                                                                                                                                          

 

 

                                                                                                                   

 

                                                                                                                                                          

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR