HAKKIMIZDA

 

Yaya Butik 2017 yılında İç Mimar bir anne tarafından kurulmuştur. İçmimarlıktan anneliğe geçen serüvende şehrimizde çocuklar ve bebeklerle ilgili eksiklerin tamamını bu marka çatısı altında toplandı. Yayabutik.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Yayabutik.com olarak Yayabutik.com perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.dünyaca ünlü yerli ve yabancı markalar, kişiye özel tasarım ürünler ve organik ürünler bulunmaktadır. Yaya atolyesinde tasarlanan birbirinden eğlenceli ve sağlıklı ürünleri sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Mutlu Müşteri

 

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Yayabutik.com, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Yayabutik.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi

 

Yayabutik.com'da satılan tüm ürünler yerli ve yabancı üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

 

Yayabutik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. yayabutik.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.